روز برفی روستای سینه هونی

یک روز برفی در روستای سینه هونی

بعد از روستای «کیش دبی» جاده با دو راه از هم تفکیک می شود . یک راه به به «سوباتان» و راه یگر به «آق اِولر» و «تول» می‌رود. بعد از «کیش دبی» به روستای «دشتأدی» و بع به «کسمه جان» می رسیم . قسمت اصلی روستا در امتداد راهی که از راست جاده جدا می شود قرار دارد. پس از روستای کسمه جان به «شیلا دشت» و «سینه هونی»(سیناهونی) می‌رسیم .
روستای سینه هونی در ارتفاع ۷۷۶ متر از سطح دریای آزاد قرار دارد. روستایی کوهستانی در دل جنگل با پوشش درخت و درختچه است. هم نشینی جنگل و کوه و رودخانه طبیعت زیبا و منحصر به فردی را پدید آورده که سبب جذب گردشگران به این روستا می شود.

سینه هونی یعنی دامنه ای که از آن چشمه ها جاری می شود و دلیل این نام چشمه های زیادی است روی دامنه کوه کنار روستا جاری است.

sinehooni-snow-2 روستای سینه هونی روستای سینه هونی

ویلا شمال , اجاره ویلا , ویلا در شمال , فروش ویلا , قیمت ویلا , خرید ویلا , عکس ویلا , رزرو ویلا شمال , قیمت ویلا شمال , ویلا شمال اجاره , اجاره ویلا شمال , سوئیت اجاره , اجاره , اجاره سوئیت , سوئیت اجاره ای , تالش , تالش گیلان , دانشگاه تالش , جاذبه های گردشگری تالش , دیدنیهای تالش , دیدنی های تالش , استان گیلان , دانشگاه گیلان , جاذبه های گردشگری گیلان , دیدنیهای گیلان , دیدنی های گیلان