سوالات متداول

فاصله پامچال از شهر تالش چند کیلومتر است؟
فاصله رستوران سنتی پامچال که در روستای سنتی سینه‌هونی واقع است از مرکز شهر تالش حدوداً ۳۰ کیلومتر است.

از شهر تا روستای سینه هونی با ماشین چقدر زمان لازم است؟
حدوداً ۳۰ دقیقه.

وضعیت جاده چگونه است؟
جاده به طور کامل آسفالت است. البته جاده از کوهستانهای زیبای ییلاق میگذرد و به دلیل کوهستانی بودن جاده باید با احتیاط رانندگی کنید.

پامچال چه مزیتی دارد که بخواهم بخاطرش به آنجا سفر کنم؟
اگر در پی یک هتل یا رستوران پنج ستاره اتوکشیده می گردید، احتمالا پامچال گزینه مناسبی برای شما نخواهد بود.

۱- غذاهای ما از گوسفند ذبح روز متعلق به روستاهای مجاور، ماست تولیدی روستا، تخم مرغ تولید روستا، عسل محلی تولید ییلاق، ماهی قزل آلای زنده در حوض جلوی رستوران و به طور کلی غذاهای طبیعی محصول سینه هونی و روستاهای اطراف تشکیل شده.

۲- در ساخت ویلاها تلاش شده علی رغم داشتن امکانات امروزی و تمیز و مرتب بودن آنها، ساختار و ظاهر روستایی و بومی حفظ شود و مسافران کاملا خود را در فضایی بومی و روستایی حس کنند.

۳- دوست داران طبیعت جنگل، کوه و رودخانه را در یکقدمی خود می بینند و لذت درآمیختن با یکی از زیباترین مناظر طبیعی ایران عزیز را لمس می کنند.

۴- از محل اقامت خود در روستای سینه هونی دسترسی سریع و آسانی به برخی از زیباترین مناظر تاریخی و طبیعی ایران مثل آبشار شیله وشت، حمام مریان، کاخ نصرالله خان، ییلاق سوباتان، دریاچه نور(سوباتان) و … خواهید داشت.

۵- هزینه های اقامت و غذاهای رستوران نسبت به اکثر مناطق توریستی و تفریحی مناسب و رقابتی است و هزینه سنگینی بر خانواده شما تحمیل نخواهد کرد.

چطور از فهرست غذاهای رستوران مطلع شوم؟
به آدرس در سایت سر بزنید: http://pamchal.net/menu

قیمت اجاره ویلا و سوییت در چه حدی است؟
برای آگاهی از قیمتها این آدرس در سایت را ببینید.